Úvod Vykurovanie Palivá Svietidlá Solárny napájací systém Ekologické vozítka Kontakt E-shop
#top AUXILIO

Čierne uhlie pre automatické kotly

E-mail:
auxilio@auxilio.sk

AUXILIO s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava

Telefón:
0948 002 477

Copyright © 2016 auxilio.sk. Všetky práva vyhradené.

Ridepal poznáte na prvý pohľad podľa plastového obalu, ktorý udžuje ideálnu mikroklímu (každé uhlie má istý prírodný obsah vlhkosti a nie je pravda, že len úplne suché uhlie, ktoré horí ako papier, je to najlepšie). Podstatný rozdiel však nájdete vo vnútri tohoto vrecovaného uhlia. Ide o značkový produkt, ktorý si udžuje stálu kvalitu. Vzhľadom k tomu, že uhlie u nás ďalej triedime, čo znamená predovšetkým zbavujeme prachu a nadsitného, sú jeho vlastnosti lepšie než u rovnakého, voľne loženého uhlia a i výhrevnosť je vyššia.


Ridepal ekoautomatik pre automatické kotly 750 kg

Ridepal ekoautomatik Eko palivo pre automatické kotly   Novinka na našom trhu. Ekologické palivo pre automatické kotly. Vždy ideálne suché s vysokou výhrevnosťou a stálou kvalitou. Možno použiť pre automatické kotly s podávačmi. Prednosťou je predovšetkým vysoká .

Cena od: 171 EUR


Vrecované čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly - paleta 1 tona

Vrecované čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly Ide o veľmi kvalitnú optimálnu zmes niekoľkých druhov starostlivo vybraného a vysoko výhrevného čierneho uhlia, ktorá sa vyznačuje niekoľkonásobným triedením a je tak veľmi vhodné pre automatické kotly s podávačmi. Pre jej vlastnosti, výh..

Cena od: 231 EUR


Čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly - big bag 1 tona

Čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly  Ekonomický a pritom kvalitný druh čierneho hrášku. Možno použiť pre automatické kotly s podávačmi s tým, že môže obsahovať nadsitné i podsitné. Prednosťou je vyššia výhrevnosť, malá spekavosť a nízky obsah síry. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ..

Cena od: 190 EUR


Úvod - uhlie

Uhlie až ku kotlu

Doprava

Čierne uhlie

Hnedé uhlie

Uhlie pre klasické kotly

Koks

Brikety

Uhlie pre automatické kotly

Pre automatické kotly

Pre klasické kotly