Úvod Vykurovanie Palivá Svietidlá Solárny napájací systém Ekologické vozítka Kontakt E-shop
#top AUXILIO

Čierne uhlie pre klasické kotly

E-mail:
auxilio@auxilio.sk

AUXILIO s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava

Telefón:
0948 002 477

Copyright © 2016 auxilio.sk. Všetky práva vyhradené.

Ridepal poznáte na prvý pohľad podľa plastového obalu, ktorý udržuje ideálnu mikroklímu (každé uhlie má istý prírodný obsah vlhkosti a nie je pravda, že len suché uhlie, ktoré horí ako papier, je to najlepšie). Podstatný rozdiel však nájdete vo vnútri tohoto vrecovaného uhlia. Ide o značkový produkt, ktorý si udržuje stálu kvalitu. Vzhľadom k tomu, že uhlie u nás ďalej triedime, čo znamená predovšetkým zbavujeme prachu, sú jeho vlastnosti lepšie než u rovnakého, voľne loženého uhlia a i výhrevnosť je vyššia.

Vrecované čierne uhlie orech 1 pre klasické pece - 1 tona

Vrecované čierne uhlie orech 1 pre klasické kachle Ridepal extra power prémium Kvalitné, vysokovýhrevné, nízkosirné čiene uhlie. Je starostlivo vyberané z tých najlepších zdrojov, ktoré obstoja kvalitou a je tak veľmi vhodné predovšetkým pre klasické kotly a kachle, kde vyžadujeme vyššiu ..

Cena od: 218 EUR


Čierne uhlie orech pre klasické pece - big bag 1 tona

Čierne uhlie orech pre klasické pece   - big bag 1 tona Nie každý potrebuje to absolutne najlepšie a najdrahšie. Mnohým z nás stačí kvalitná vyššia trieda v kombinácii s prijateľnou cenou. Preto prinášame Ridepal extra power vo verzii štandard. Ide o kvalitné vysoko výhrevné, nízkos..

Cena od: 160 EUR


Vrecované čierne uhlie kocka paleta - 0,80 tony

Vrecované čierne uhlie kocka Kvalitné, vysoko výhrevné, nízkosirné čierne uhlie. Je starostlivo vyberané z tých najlepších zdrojov a je tak veľmi vhodné predovšetkým pe klasické kotly a kachle, kde vyžaujeme vysokú výhrevnosť. Vyniká veľmi dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva mi..

Cena od: 192 EUR


Úvod - uhlie

Uhlie až ku kotlu

Doprava

Čierne uhlie

Hnedé uhlie

Uhlie pre klasické kotly

Koks

Brikety

Uhlie pre automatické kotly

Pre automatické kotly

Pre klasické kotly