Úvod Vykurovanie Palivá Svietidlá Solárny napájací systém Ekologické vozítka Kontakt E-shop
#top AUXILIO

Čierne uhlie

E-mail:
auxilio@auxilio.sk

AUXILIO s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava

Telefón:
0948 002 477

Copyright © 2016 auxilio.sk. Všetky práva vyhradené.

Vrecované uhlie vyniká väčšou výhrevnosťou, komfortom obsluhy a naviac vždy dostanete to správne množstvo, ktoré si zaplatíte. Vzhľadom k tomu, že uhlie u nás stále triedime, čo znamená, predovšetkým zbavujeme prachu, sú jeho vlastnosti lepšie ako u rovnakého, voľne loženého uhlia a jeho výhrevnosť je o čosi vyššia.  


Vrecovaný koks orech 2 - paleta 0,75 tony

Vrecovaný koks orech 2  Je vynikajúce palivo pre výrobu tepla a ohrev úžitkovej vody v domácnostiach, firmách a teplárňach, najmä tam, kde nie je možnosť diaľkového rozvodu tepla alebo plynu. Vďaka nízkemu obsahu škodlivých splodín horenia ide o ekologické palivo splňujúce prísne limity...

Cena od: 197 EUR


Ridepal ekoautomatik pre automatické kotly 750 kg

Ridepal ekoautomatik Eko palivo pre automatické kotly   Novinka na našom trhu. Ekologické palivo pre automatické kotly. Vždy ideálne suché s vysokou výhrevnosťou a stálou kvalitou. Možno použiť pre automatické kotly s podávačmi. Prednosťou je predovšetkým vysoká .

Cena od: 171 EUR


Vrecované čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly - paleta 1 tona

Vrecované čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly Ide o veľmi kvalitnú optimálnu zmes niekoľkých druhov starostlivo vybraného a vysoko výhrevného čierneho uhlia, ktorá sa vyznačuje niekoľkonásobným triedením a je tak veľmi vhodné pre automatické kotly s podávačmi. Pre jej vlastnosti, výh..

Cena od: 231 EUR


Vrecované čierne uhlie orech 1 pre klasické pece - 1 tona

Vrecované čierne uhlie orech 1 pre klasické kachle Ridepal extra power prémium Kvalitné, vysokovýhrevné, nízkosirné čiene uhlie. Je starostlivo vyberané z tých najlepších zdrojov, ktoré obstoja kvalitou a je tak veľmi vhodné predovšetkým pre klasické kotly a kachle, kde vyžadujeme vyššiu ..

Cena od: 218 EUR


Čierne uhlie pre kováčov - big bag 1 tona

Čierne uhlie pre kováčov - big bag Ide o kvalitné, vysoko výhrevné čierne uhlie vhodné pre kováčov. Vyniká nízkym obsahom síry, dobrým spaľovaním s optimálnou spekavosťou.   POUŽITIE pre kováčov     VLASTNOSTI zrnitosť: 8 - 35,1 mm&nbs..

Cena od: 230 EUR


Čierne uhlie orech pre klasické pece - big bag 1 tona

Čierne uhlie orech pre klasické pece   - big bag 1 tona Nie každý potrebuje to absolutne najlepšie a najdrahšie. Mnohým z nás stačí kvalitná vyššia trieda v kombinácii s prijateľnou cenou. Preto prinášame Ridepal extra power vo verzii štandard. Ide o kvalitné vysoko výhrevné, nízkos..

Cena od: 160 EUR


Čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly - big bag 1 tona

Čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly  Ekonomický a pritom kvalitný druh čierneho hrášku. Možno použiť pre automatické kotly s podávačmi s tým, že môže obsahovať nadsitné i podsitné. Prednosťou je vyššia výhrevnosť, malá spekavosť a nízky obsah síry. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ..

Cena od: 190 EUR


Vrecované čierne uhlie kocka paleta - 0,80 tony

Vrecované čierne uhlie kocka Kvalitné, vysoko výhrevné, nízkosirné čierne uhlie. Je starostlivo vyberané z tých najlepších zdrojov a je tak veľmi vhodné predovšetkým pe klasické kotly a kachle, kde vyžaujeme vysokú výhrevnosť. Vyniká veľmi dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva mi..

Cena od: 192 EUR


Úvod - uhlie

Uhlie až ku kotlu

Doprava

Čierne uhlie

Hnedé uhlie

Uhlie pre klasické kotly

Koks

Brikety

Uhlie pre automatické kotly

Pre automatické kotly

Pre klasické kotly