Úvod Vykurovanie Palivá Svietidlá Solárny napájací systém Ekologické vozítka Kontakt E-shop
#top AUXILIO

Solárne LED svietidlo HOME- IQ - H 124

E-mail:
auxilio@auxilio.sk

AUXILIO s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava

Telefón:
0948 002 477

Copyright © 2016 auxilio.sk. Všetky práva vyhradené.

Solárne LED svietidlo HOME- IQ - H 124

LED svietidlá sú svetlá budoucnosti.Ušetří nám energetické zdroje, nám šetrí financie, a tiež chráni prírodné prostredie.

Výborne fungujúce solárne svítidlo.Tato osvetlenie majú široké spektrum využitia, a to všade tam kde nemáte, alebo nechcete mať svetla pripojené na elektriku.Solárne vonkajšie LED svietidlo s pohybovým senzorom a svetelným výkonom 3 W / 100 Lm. Štandardne svieti 2 LED prúžky Ako orientačné osvetlenie. Ked pohybový senzor zaznamená pohyb vo vzdialenost do 5m od svietidla, zažne sa hlavná LED reflektor.

LED svietidlá sú svetlá budoucnosti.Ušetří nám energetické zdroje, nám šetrí financie, a tiež chráni prírodné prostredie.Výborne fungujúce solárne svítidlo.Tato osvetlenie majú široké spektrum využitia, a to všade tam kde nemáte, alebo nechcete mať svetla pripojené na elektriku. Svietidlá disponujú výkonným solárnym panelom, silnú dobíjacie LI-FE batériu, LED svetelnú technológiu, inteligentný riadiacu jednotku s MPPT radičom a indukčným systémom a súmrakový + pohybový senzor. Solárny panel je v hornej časti svietidla.

solárny panel má patentovaný systémom SOLAR / ISL, to znamená spracovanie solárne a čiastočne tiež svetelnej energie, ktorá nabíja integrovanú LI-FE batériu. Tá sa tak čiastočne nabíja aj keď nesvieti slnko, čím je výnimočná.

Batéria má životnosť 5 rokov, ďalšie batérie máme skladom.

Inštalácia svietidiel je praktická a jednoduchá. Svietidlo jednoducho uchytíte na stĺp alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne hneď Všetky svietidlá majú výkonný solárny panel, silnú dobíjaciu batériu, ktorá zečne fungovať a pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu.

VYUŽITIE  solárnych svietidiel:  záhrady, u pergol v záhradách, altány, verejné parky, rôzne vjazdy, detské ihriská, u škôl, firemné areály, tábory, parkoviská a pod.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Venkovní svítidlo s pohybovým senzorem. Standardně svítí 2 LED proužky jako orientační osvětlení. Když pohybový senzor zaznamená pohyb ve vzdálenosti do 5m od svítidla, rozsvítí se hlavní LED reflektor.

Výkon  3W, 14 / 200 Lm

Barva světla  studená bílá (cool white)

Doba osvětlení při plném nabití baterie  8 - 12 hod

Doba nabíjení  4 - 5 hod

Baterie  500 mAh,AAA Ni-MH

Solární panel  5,5V, 0,33W,

polycrystalline solar panel

Pohybový senzor  ANO, dosah 5m, úhel 90°

Instalační výška / krytí  1,2 - 2 m / IP 44

Materiál  nerezová ocel a plast

Rozměr Š x V x H  80 x 170 x 50 mm

Hmotnost  240 g

Výrobca: Iq-therm

Kód produktu: Solárne LED svietidlo HOME- IQ - H 124

Dostupnosť: Skladom

Cena: 31,50 EUR

HOME- IQ - H 115

HOME- IQ - H 124

HOME- IQ-H 5

Späť na svietidlá