Úvod Vykurovanie Palivá Svietidlá Solárny napájací systém Ekologické vozítka Kontakt E-shop
#top AUXILIO

Hnedé uhlie pre automatické kotly

E-mail:
auxilio@auxilio.sk

AUXILIO s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava

Telefón:
0948 002 477

Copyright © 2016 auxilio.sk. Všetky práva vyhradené.

V našom cenníku nájdete klasické vrecované ledvické uhlie, oech 2 a dá sa povedať, že rovnaké vrecované ledvické uhlie môžete nájsť tiež ako Ridepal automatik pre automatické kotly. Bežné balené uhlie nájdete v jutovom vreci. Balí sa síce vždy hnedé ledvické uhlie, ale to, čo nájdete v jutovom vreci, nebolo u nás ďalej triedené.  Napriek tomu je ale správne označené ako triedené. Toto označenie znamená, že bolo triedené u producenta (na bani) a nedostáva sa k vám v netriedenom stave (tak, ako bolo vyťažené), ale prešlo štandardným triedením. Vzhľadom k tomu, že uhlie u nás ďalej triedime, čo znamená predovšetkým zbavujeme prachu, sú jeho vlastnosti lepšie než u rovnakého, voľne loženého uhlia a i výhrevnosť je vyššia.


Bílinské hnedé uhlie orech 2 pre automatické kotly - big bag 1 tona

Bílinské hnedé uhlie  pre automatické kotly  Hnedé vrecované uhlie, ledvický orech 2, Bílina, extra triedený pre automatické kotly. Ide o veľmi kvalitnú sortu starostlivo vybraného a vysoko výhrevného hnedého uhlia, ktoré sa vyznačuje niekoľkonásobným triedením a je tak veľmi..

Cena od: 134EUR


Vrecované bílinské hnedé uhlie orech 2 aj pre automatické kotly - paleta 1 tona

Vrecované bílinské (ledvické) uhlie, orech 2 Ide o veľmi kvalitný druh hnedého uhlia, ktoré vyniká predovšetkým nízkym obsahom síry. Vyznačuje se veľmi dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva minimálne množstvo odpadového popola. Môže obsahovať minimum nadsitného a podsitného. &nbs..

Cena od: 168 EUR


Vrecované bílinské hnedé uhlie orech 2 Ridepal automatik pre automatické kotly - paleta 1 tona

Bílinské hnedé uhlie Ridepal automatik pre automatické kotly Hnedé vrecované uhlie, ledvický orech 2, Bílina, extra triedený pre automatické kotly Ide o veľmi kvalitnú sortu starostlivo vybraného a vysoko výhrevného hnedého uhlia, ktoré sa vyznačuje niekoľkonásobným triedením a je tak ..

Cena od: 165 EUR


Vrecované bílinské hnedé uhlie orech 1 pre klasické pece - paleta 1 tona

Ridepal optimal power Ide o veľmi kvalitný druh starostlivo vybraného a vysoko výhrevného hnedého uhlia z baní Bílina a úpravovne Ledvice a je tak veľmi vhodné predovšetkým pre klasické kotly a pece. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva minimálne množstvo odpadového popola. Pochopit..

Cena od: 178 EUR


Vrecované hnedé mostecké uhlie orech 2 - paleta 1 tona

Vrecované mostecké uhlie (Komořany) , orech 2 Ide o výhrevnejšie mostecké hnedé uhlie z produkcie Severní energetické s úpravou v Komořanech. K svojmu spaľovaniu vyžaduje všeobecne viac vzduchu a je ideálnym palivom predovšetkým pre jednoduchšie poľské automatické…

Cena od: 145 EUR


Úvod - uhlie

Uhlie až ku kotlu

Doprava

Čierne uhlie

Hnedé uhlie

Uhlie pre klasické kotly

Koks

Brikety

Uhlie pre automatické kotly

Pre automatické kotly

Pre klasické kotly