Úvod Vykurovanie Palivá Svietidlá Solárny napájací systém Ekologické vozítka Kontakt E-shop
#top AUXILIO

Hnedé uhlie pre klasické kotly

E-mail:
auxilio@auxilio.sk

AUXILIO s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava

Telefón:
0948 002 477

Copyright © 2016 auxilio.sk. Všetky práva vyhradené.

Ridepal poznáte na prvý pohľad podľa plastového obalu, ktorý udžuje ideálnu mikroklímu (každé uhlie má istý prírodný obsah vlhkosti a nie je pravda, že absolutne suché uhlie, ktoré horí ako papier, je to najlepšie). Podstatný rozdiel však nájdete vo vnútri. Ide o značkový produkt, ktorý si udžuje stálu kvalitu. Vzhľadom k tomu, že uhlie u nás ďalej triedime, čo znamená, predovšetkým zbavujeme prachu, sú jeho vlastnosti lepšie ako u rovnakého, voľne loženého uhlia a i výhrevnosť je vyššia.

Bílinské hnedé uhlie kocka - big bag 1 tona

Bílinské hnedé uhlie kocka - big bag    Hnedé uhlie, ktoré je vhodné predovšetkým pre klasické kotly. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva minimálne množstvo odpadového popola. Môžeme ho použiť vo všetkých kotloch, ktoré sú prispôsobené pre použitie tejto zrnitosti...

Cena od: 156 EUR


Bílinské hnedé uhlie orech 1 - big bag 1 tona

Bílinské hnedé uhlie orech 1 - big bag   Hnedé uhlie, ktoré je vhodné predovšetkým pre klasické kotly. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva minimálne množstvo odpadového popola. Môžeme ho použiť vo všetkých kotloch, ktoré sú prispôsobené pre použitie tejto zrnitosti. ..

Cena od: 149 EUR


Vrecované brikety Rekord 2 - paleta 0,800 tony

Vrecované brikety Rekord 2 Hnedouhoľné brikety, ktoré sa používajú ako palivo v krboch, kachliach a iných vykurovacích zariadeniach. Potešia Vás nielen svojou vysokou výhrevnosťou ale i krásnymi plameňmi a malým množstvom dymu.   POUŽITIE krby   kachle ..

Cena od: 188 EUR


Vrecované bílinské hnedé uhlie orech 1 pre klasické pece - paleta 1 tona

Ridepal optimal power Ide o veľmi kvalitný druh starostlivo vybraného a vysoko výhrevného hnedého uhlia z baní Bílina a úpravovne Ledvice a je tak veľmi vhodné predovšetkým pre klasické kotly a pece. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva minimálne množstvo odpadového popola. Pochopit..

Cena od: 178 EUR


Vrecované hnedé mostecké uhlie orech 2 - paleta 1 tona

Vrecované mostecké uhlie (Komořany) , orech 2 Ide o výhrevnejšie mostecké hnedé uhlie z produkcie Severní energetické s úpravou v Komořanech. K svojmu spaľovaniu vyžaduje všeobecne viac vzduchu a je ideálnym palivom predovšetkým pre jednoduchšie poľské automatické…

Cena od: 145 EUR


Vrecované hnedé mostecké uhlie kocka - paleta 0,80 tony

Vrecované hnedé mostecké uhlie kocka Kvalitný druh výhrevného hnedého uhlia, ktoré je vhodné predovšetkým pre klasické kotly a kachle. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva minimálne množstvo odpadového popola. Môžeme ho použiť vo všetkých kotloch, ktoré sú prispôsobené pr..

Cena od: 136 EUR


Vrecované hnedé mostecké uhlie orech 1 - paleta 1 tona

Vrecované mostecké uhlie (Komořany) , orech 1 Ide o výhrevnejšie mostecké hnedé uhlie z produkcie Severní energetické s úpravovňou v Komořanech. K svojmu spaľovaniu vyžaduje všebecne viac vzduchu. Vyžaduje určitú skúsenosť, svojmu majiteľovi sa však odvďačí vyššou výhrevnos..

Cena od: 164 EUR


Úvod - uhlie

Uhlie až ku kotlu

Doprava

Čierne uhlie

Hnedé uhlie

Uhlie pre klasické kotly

Koks

Brikety

Uhlie pre automatické kotly

Pre automatické kotly

Pre klasické kotly