Úvod Vykurovanie Palivá Svietidlá Solárny napájací systém Ekologické vozítka Kontakt E-shop
#top AUXILIO

Solárne LED svietidlo HOME- IQ-H 5  

E-mail:
auxilio@auxilio.sk

AUXILIO s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava

Telefón:
0948 002 477

Copyright © 2016 auxilio.sk. Všetky práva vyhradené.

Solárne LED svietidlo HOME- IQ-H 5

Hľadáte lacný ekonomický zdroj osvetlenia? Potrebujete svetlo v miestach, kde nie sú vedené elektrickej siete? Potrebujete osvetliť prístupovú komunikáciu, záhradu, menšie firemné areál či ďalšie vonkajšie priestory? Hľadáte svietidlo do Vašej pergoly či chaty? Máme pre Vás skvelé riešenie - solárne LED vonkajšie svietidlá IQ-HOME. Vďaka nim získate dostatočný zdroj svetla, ktorý svieti úplne ZADARMO. Jsou to velmi sympatická svítidla.

LED svietidlá sú svetlá budoucnosti.Ušetří nám energetické zdroje, nám šetrí financie, a tiež chráni prírodné prostredie.

Výborne fungujúce solárne svítidlo.Tato osvetlenie majú široké spektrum využitia, a to všade tam kde nemáte, alebo nechcete mať svetla pripojené na elektriku. Svietidlá disponujú výkonným solárnym panelom, silnú dobíjacie LI-FE batériu, LED svetelnú technológiu, inteligentný riadiacu jednotku s MPPT radičom a indukčným systémom a súmrakový + pohybový senzor. Solárny panel je v hornej časti svietidla.

solárny panel má patentovaný systémom SOLAR / ISL, to znamená spracovanie solárne a čiastočne tiež svetelnej energie, ktorá nabíja integrovanú LI-FE batériu. Tá sa tak čiastočne nabíja aj keď nesvieti slnko, čím je výnimočná.

Batéria má životnosť 5 rokov, ďalšie batérie máme skladom.

Inštalácia svietidiel je praktická a jednoduchá. Svietidlo jednoducho uchytíte na stĺp alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne hneď Všetky svietidlá majú výkonný solárny panel, silnú dobíjaciu batériu, ktorá zečne fungovať a pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu.

VYUŽITIE solárnych svietidiel: záhrady, u pergol v záhradách, altánoch, verejné parky, rôzne vjazdy, detské ihriská, u škôl, firemné areály, tábory, parkoviská a pod.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Popis funkce    Venkovní svítidlo s pohybovým senzorem. Standardně vypnuté. Když pohybový senzor zaznamená pohyb ve vzdálenosti 6-10m od svítidla (dle výšky zavěšení), rozsvítí se plný výkon. Když není žádný pohyb v okolí svítidla, tak se po 1 minutě automaticky vypne.

Výkon 8W, 880 LM

Barva světla studená bílá (cool white)

Doba osvětlení při plném nabití baterie  80 světelných cyklů

Doba nabíjení  6 - 8 hod

Baterie 7,4 V, 1800mAH, Lithium - ion

Solární panel 5,5V, 3W, křemíkový amorphous solar panel

Pohybový senzor ANO, dosah 6-10m dle výšky zavěšení

Instalační výška / krytí  2,5 - 4 m / IP 65

Materiál hliník a plast

Rozměr Š x V x H  205 x 55 x 367 mm

Hmotnost  3,2 kg

Výrobca: Iq-therm

Kód produktu: Solárne LED svietidlo HOME- IQ-H 5, IQ-H 612
Dostupnosť: Skladom

Cena: 88,50 EUR

HOME- IQ - H 115

HOME- IQ - H 124

HOME- IQ-H 5

Späť na svietidlá