Úvod Vykurovanie Palivá Svietidlá Solárny napájací systém Ekologické vozítka Kontakt E-shop
#top AUXILIO

Uhlie pre klasické pece

E-mail:
auxilio@auxilio.sk

AUXILIO s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava

Telefón:
0948 002 477

Copyright © 2016 auxilio.sk. Všetky práva vyhradené.

Vrecované uhlie Ridepal poznáte na prvý pohľad podľa plastového obalu, ktorý udržuje ideálnu mikroklímu (každé uhlie má istý prírodný obsah vlhkosti a nie je pravda, že absolútne suché uhlie, ktoré horí ako papier, je to najlepšie). Podstatný rozdiel však nájdete vo vnútri. Ide o značkový produkt, ktorý si udržuje stálu kvalitu. Vzhľadom k tomu, že uhlie u nás ďalej triedime, čo znamená predovšetkým zbavujeme prachu, sú jeho vlastnosti lepšie než u rovnakého, voľne loženého uhlia a i výhrevnosť je vyššia.

Bílinské hnedé uhlie kocka - big bag 1 tona

Bílinské hnedé uhlie kocka - big bag    Hnedé uhlie, ktoré je vhodné predovšetkým pre klasické kotly. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva minimálne množstvo odpadového popola. Môžeme ho použiť vo všetkých kotloch, ktoré sú prispôsobené pre použitie tejto zrnitosti...

Cena od: 156 EUR


Bílinské hnedé uhlie orech 1 - big bag 1 tona

Bílinské hnedé uhlie orech 1 - big bag   Hnedé uhlie, ktoré je vhodné predovšetkým pre klasické kotly. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva minimálne množstvo odpadového popola. Môžeme ho použiť vo všetkých kotloch, ktoré sú prispôsobené pre použitie tejto zrnitosti. ..

Cena od: 149 EUR


Vrecované brikety Rekord 2 - paleta 0,800 tony

Vrecované brikety Rekord 2 Hnedouhoľné brikety, ktoré sa používajú ako palivo v krboch, kachliach a iných vykurovacích zariadeniach. Potešia Vás nielen svojou vysokou výhrevnosťou ale i krásnymi plameňmi a malým množstvom dymu.   POUŽITIE krby   kachle ..

Cena od: 188 EUR


Vrecované bílinské hnedé uhlie orech 1 pre klasické pece - paleta 1 tona

Ridepal optimal power Ide o veľmi kvalitný druh starostlivo vybraného a vysoko výhrevného hnedého uhlia z baní Bílina a úpravovne Ledvice a je tak veľmi vhodné predovšetkým pre klasické kotly a pece. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva minimálne množstvo odpadového popola. Pochopit..

Cena od: 178 EUR


Vrecované čierne uhlie orech 1 pre klasické pece - 1 tona

Vrecované čierne uhlie orech 1 pre klasické kachle Ridepal extra power prémium Kvalitné, vysokovýhrevné, nízkosirné čiene uhlie. Je starostlivo vyberané z tých najlepších zdrojov, ktoré obstoja kvalitou a je tak veľmi vhodné predovšetkým pre klasické kotly a kachle, kde vyžadujeme vyššiu ..

Cena od: 218 EUR


Čierne uhlie orech pre klasické pece - big bag 1 tona

Čierne uhlie orech pre klasické pece   - big bag 1 tona Nie každý potrebuje to absolutne najlepšie a najdrahšie. Mnohým z nás stačí kvalitná vyššia trieda v kombinácii s prijateľnou cenou. Preto prinášame Ridepal extra power vo verzii štandard. Ide o kvalitné vysoko výhrevné, nízkos..

Cena od: 160 EUR


Vrecované hnedé mostecké uhlie orech 1 - paleta 1 tona

Vrecované mostecké uhlie (Komořany) , orech 1 Ide o výhrevnejšie mostecké hnedé uhlie z produkcie Severní energetické s úpravovňou v Komořanech. K svojmu spaľovaniu vyžaduje všebecne viac vzduchu. Vyžaduje určitú skúsenosť, svojmu majiteľovi sa však odvďačí vyššou výhrevnos..

Cena od: 164 EUR


Čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly - big bag 1 tona

Čierne uhlie ekohrášok pre automatické kotly  Ekonomický a pritom kvalitný druh čierneho hrášku. Možno použiť pre automatické kotly s podávačmi s tým, že môže obsahovať nadsitné i podsitné. Prednosťou je vyššia výhrevnosť, malá spekavosť a nízky obsah síry. Vyniká dobrým spaľovaním, pri ..

Cena od: 190 EUR


Vrecované čierne uhlie kocka paleta - 0,80 tony

Vrecované čierne uhlie kocka Kvalitné, vysoko výhrevné, nízkosirné čierne uhlie. Je starostlivo vyberané z tých najlepších zdrojov a je tak veľmi vhodné predovšetkým pe klasické kotly a kachle, kde vyžaujeme vysokú výhrevnosť. Vyniká veľmi dobrým spaľovaním, pri ktorom zanecháva mi..

Cena od: 192 EUR


Úvod - uhlie

Uhlie až ku kotlu

Doprava

Čierne uhlie

Hnedé uhlie

Uhlie pre klasické kotly

Koks

Brikety

Uhlie pre automatické kotly